„Komu je práca radosťou, pre toho je život šťastím.“
                                                                             Maxim Gorkij


...predstav si, že prídeš ráno do práce. Všetci sú šťastní, usmievajú sa, všetci sú spokojní, dokonca ti v tejto práci ponúkajú samé výborné jedlá, krájajú sa fantastické torty a zákusky, na stoloch je množstvo pitia, dezertov, rôznych chuťoviek...

V tom niekto z tvojich kolegov hodí tanier o zem a všetci sa na tom neskutočne bavia! Následne ďalší z kolegov všetkých zavolá do stredu veľkého “open office-u”, pustí hudbu umocnenú veľkou reprosústavou a svetelnými efektmi, do toho začnú vo vzduchu lietať bublinky, niekto vystrelí konfety a celý kolektív tancuje, skáče, tlieska!

Medzitým niekto vyberie harmoniku a začne sa spievať! Pritom sú naozaj všetci zúčastnení plní radosti, každý sa na vás stále usmieva, prestávky na jedenie a pitie sú časovo neobmedzené...

Pýtajú sa ťa, či si spokojný, či je všetko v poriadku, či sa ti páči táto jedinečná „žúrka”... a keď na konci tvojej smeny odchádzaš domov, tak sa s tebou lúčia a na cestu ti nabalia fľašu a niečo na jedenie. Odchádzaš domov medzi prvými, aj keď je už po polnoci, ale nikto ti to vôbec nevyčíta, práve naopak, všetci ti ďakujú za tvoju odvedenú prácu.

Tak čo? Páči sa ti takáto predstava? Znie to ako vymyslená rozprávka?
...ale ja takúto prácu snov mám! ❤️

Všetkým, ktorí ma pozvali na “ich deň” a pracoval som po ich boku celú “pracovnú smenu” z celého srdca ĎAKUJEM! Zároveň sa teším na “nových kolegov” v tejto super práci!

Rád fotím, rád sledujem dianie cez hľadáčik môjho fotoaparátu a zachytávam neopakovateľné momenty. Som milujúci ocinko a manžel, som fotograf.

Ahoj, volám sa Roland Frajka. Všetci ma oslovujú Roli a kľudne mi tykaj.