Saška & Maťko ❤️

„Užívaj život: letí ako šialený.“
Seneca

...a presne taký mali postoj ku svojmu svadobnému dňu Saška a Maťko.

Už na stretnutí s touto veľmi sympatickou dvojicou som vedel, že toto bude výborná svadba! Slová Sašky a Maťka budem parafrázovať, "My si chceme náš svadobný deň užívať! My nechceme veľa fotiek, my chceme tie najkrajšie momenty z nášho dňa!"
Presne tento prístup ma na jednej strane fascinoval, pretože tak by mal vyzerať svadobný deň a na druhej strane to bola pre mňa výzva, pretože ako jedna z mála dvojíc, ktorú som mal možnosť fotografovať, sa vymykali ich, pre mňa netradičné požiadavky štandardu, s ktorými sa stretávam... žiadne sledovanie hodín, žiadne naháňanie sa, žiadne stresy, žiadny čas vyhradený na portrétne fotografovanie (aby som bol presnejší, na portréty sme si dali desať minút po obrade a gratuláciách v centre mesta plnom ľudí a pre mňa ako fotografa plnom rušivých elementov), ale bol to deň plný smiechu, radosti, s veľkou dávkou lásky, tanca a zábavy.

Moja radosť bola umocnená tým, že obrad sa konal v Bazilike svätého Mikuláša v Trnave, po ktorej som vždy túžobne "pokukoval" pri každej návšteve tohto mesta, že by som tam chcel raz fotografovať svadbu. A stalo sa!

Saška a Maťko, bolo pre mňa veľkou radosťou a cťou zároveň, že som bol s vami a zažil som jeden krásny nezabudnuteľný deň po vašom boku s fotoaparátom namiereným na vaše jedinečné chvíle...
Ďakujem.

Saška, Maťko, na spoločnej ceste životom Vám prajem len to najlepšie! ❤️

Ak Vás moja práca oslovila, neváhajte ma kontaktovať, rád odpoviem na Vaše otázky...