Lucka & Marek ❤️

„Niet iného lieku na lásku, ako viac lásky.“
Henry David Thoreau

Keď ma Lucka oslovila a požiadala o prvotné informácie vrátane cenovej ponuky na fotografické služby svadobného dňa pár dní pred konaním samotnej svadby, čakal som zúfalú nevestu, ktorá zháňa na poslednú chvíľu svadobného fotografa.  Po rozsiahlej mailovej komunikácií som zistil, že opak je pravdou a Lucka s kľudom Angličana potvrdila svoj záujem o moju ponuku iba pár dní pred ich svadbou.
Ich dátum 7. júl a šestnásta hodina boli pre mňa svojim spôsobom symbolikou, pretože presne pred dvanástimi rokmi tiež o šestnástej hodine a takmer presne na minútu sme si s mojou manželkou povedali naše „áno“ ❤️

Počas tejto nedeľnej slnečnej a na chvíľku aj upršanej svadby mi Lucka s Marekom potvrdili svojim pohodovým, bezstresovým a pokojným prístupom, že si svoj deň doslovne užívali v kruhu najbližších, rodiny a priateľov.
Lucka, Marek, bolo pre mňa veľkou radosťou a cťou zároveň byť s vami počas vášho jedinečného svadobného dňa. Som úprimne rád, že z toho množstva oslovených fotografov som bol vybratý práve ja. Ďakujem Vám.

Na spoločnej ceste životom Vám prajem všetko najlepšie a keďže máme spoločný dátum našich svadieb, aj keď je s rozdielom dvanástich rokov, tak Vám želám nech je Vaša láska minimálne taká veľká, akú máme my s manželkou... ❤️

Ak Vás moja práca oslovila, neváhajte ma kontaktovať, rád odpoviem na Vaše otázky...