Domi & Tomi ❤️

„Boh sa neobáva toho, že ťa vidí plakať, lebo pozná hodnotu sĺz.“
Carlo Carretto

S Tominom som sa zoznámil na jednej jarnej svadbe ešte minulý rok v reštaurácií Pálenica v Jelšoviciach, kde Tomi pracuje ako someliér. Aj keď počas svadby nie je veľa času na „vykecávanie“, Tomino mi stihol oznámiť, že v roku 2019 plánujú so svojou snúbenicou svadbu priamo v reštaurácií, kde pracuje. Rovno sa ma opýtal, či som 14. júna v piatok voľný a či by som nafotil ich jedinečnú svadbu? Sobotu 15. som už mal rezervovanú, ale v ničom ma to neobmedzovalo... práve naopak, Tominove slová som prijal s veľkou pokorou a úctou, pretože v tom množstve fotografov, ktorých Tomi vidí v Pálenici počas svadieb a má možnosť naozaj si vyberať, oslovil práve mňa.
Prvé, čo som mu povedal bolo, že nech si pozrie najskôr moju prácu a potom sa so snúbenicou rozhodnú. Tomino trval na svojom a jeho rozhodnutie sa už iba potvrdilo našim stretnutím, kde sme prebrali „na hrubo“ ich predstavy, plány, možnosti...

Ešte v lete 2018 mi Tomino zavolal, či by mi nevadilo, keby som nafotil svadbu aj jeho bratovi, ktorú plánovali v jeseni. Pre mňa ako fotografa nie je väčšej radosti, keď sa dostanem do rodiny, kde som už fotil svadbu, resp. svadby, v tomto prípade som mal pred sebou svadby dve!
Radosť, úcta a velikánska zodpovednosť sa mi miešali hlavou...

Teraz po obidvoch svadbách môžem skonštatovať, že som zažil opäť fantastickú, jedinečnú svadbu plnú emócií, lásky, radosti, šťastia a nekonečného tanca!
Domi, Tomi, ďakujem Vám! ❤️

Ak Vás moja práca oslovila, neváhajte ma kontaktovať, rád odpoviem na Vaše otázky...